Yhteystiedot


Teollisuuden palkansaajat TP ry 

John Stenbergin ranta 6
00530 Helsinki


Pääsihteeri

Matti Hirvola
matti.hirvola@tpry.fi
0400 764 518

Tutkimus- ja viestintävastaava

Merja Jutila Roon
merja.jutila-roon@tpry.fi
050 325 4427


Puheenjohtaja

Petri Vanhala, Paperiliitto
petri.vanhala@paperiliitto.fi
0400 759 872


Viestintä ja yhteiskuntasuhteet

Ville Kopra
ville.kopra@teollisuusliitto.fi
040 826 1358

Antti Malste
antti.malste@proliitto.fi
050 441 8495

Jari Rauhamäki
jari.rauhamaki@ilry.fi
040 505 2115   

Pauli Takala
pauli.takala@teollisuusliitto.fi 
040 702 9727